Pražská 323, 267 12 Loděnice

Servis

Ať už jste koncoví zákazníci, nebo montážní firmy, můžete se na nás s důvěrou obrátit se žádostí o dodávku náhradních dílů, ale i servis rolet, žaluzií, vrat, vjezdových bran a dalších produktů stínicí nebo vjezdové techniky.

Provádíme i asistenční výjezdy v programu Somfy Assistance, proto nám můžete důvěřovat i v řešení problémů s výrobky firmy Somfy. Rychle vám provedeme diagnostiku a navrhneme vhodné řešení.

Potřebujete ovladače nebo trubkové pohony do rolet, vrat, screenů a markýz nebo boční nástrčné hřídelové elektromotory, centrální pohony na mříže a vrata, případně žaluziové motory nebo pohony křídlových a posuvných bran jako jsou lineární šroubové pohony, pákové pohony, eventuelně tažné stropní pohony? Zašlete poptávku a my vám na ni co nejdříve odpovíme.

Dodáváme i náhradní lamely, vodící lišty, kastlíky, závěsy, hřídele, pružiny, panely sekčních vrat a další náhradní díly.

Spolupracujeme se značkami Aluprof, Alukon, Somfy, Simu, MFZ, Hörmann, Trido, SELT, Brasselmann, Enika, Alnic,Elero, Sectron, Becker, Geiger, BFT a NEVA.

Obraťte se na nás

 

Poptávka

Přejete si poradit? Obraťte se na nás

 

logo expert

logo somfy

logo aluprof

logo spst

logo iso

logo iso

 

NEVA

TRIDO

HÖRMANN