Pražská 323, 267 12 Loděnice

O nás

Potřebujete rolovací vrata, mříže nebo stínící techniku? Na vysokou kvalitu a precizní zpracování se můžete spolehnout u nás. Jsme tradiční česká rodinná firma - specializovaní výrobci. Všechny naše produkty sami vyrábíme v Loděnici u Prahy.

Díky naší dlouholeté praxi dodáváme i atypická řešení na míru jako šikmé rolety, žaluzie, teleskopické brány, vrata pro šikmé vjezdy, uzavírací rolety na automatizované výrobní linky a celou řadu produktů pro stínění.

Spolupracujeme také s jinými předními evropskými i českými výrobci a dodáváme tak řadu dalších výrobků, které vám rádi odborně namontujeme. Můžete tak od nás mít i pergoly, rychloběžná vrata nebo vrata s fasádními obklady.

O nás

O nás

O nás

vyroba 067

Všechny naše výrobky jsou bezpečné, splňují přísné evropské normy a dlouhodobě spolehlivě fungují. Jsme Somfy Experti, partneři značek Simu, Trido, Aluprof, Hörmann, Žaluzie NEVA, MFZ a dále držitelé certifikátu ISO 9001 a řádní členové Sdružení firem podnikajících ve stínící technice (SPST).

Pro naše techniky a obchodníky je samozřejmostí slušné chování, čistá a precizní práce. Vždy po sobě uklidí pracoviště a respektují přání zákazníků.

O naše zákazníky se staráme i po předání díla a poskytujeme záruční i pozáruční servis. Za příplatek nabízíme v pracovních dnech i expresní výjezd do 24 hodin.

Obraťte se na nás

Poptávka

Přejete si poradit? Obraťte se na nás

 

logo expert

logo somfy

logo aluprof

logo spst

logo iso

logo iso

 

NEVA

TRIDO

HÖRMANN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Souhlasím