Pražská 323, 267 12 Loděnice

O nás

 

Alupra je česká rodinná firma s více než třicetiletou tradicí. Všechny naše produkty vyrábíme v Loděnici u Prahy. Za vysokou kvalitu a precizní zpracování ručíme. Naši technici i obchodníci odvádějí čistou a poctivou práci s respektem k přáním zákazníků. O své zákazníky pečujeme i po předání díla v rámci záručního a pozáručního servisu.

 

Jsme specializovaní výrobci rolovacích vrat, bezpečnostních mříží a stínící techniky. Díky dlouholetým zkušenostem dodáváme i atypická řešení na míru jako šikmé rolety, žaluzie, teleskopické brány, vrata pro šikmé vjezdy, uzavírací rolety pro automatizované výrobní linky a širokou škálu produktů pro stínění. Všechny naše výrobky splňují přísné evropské normy a dlouhodobě spolehlivě fungují.

O nás

O nás

O nás

vyroba 067

Důkazem naší úspěšnosti u zákazníků je letošní rozšíření výroby v Loděnici. Stávající výrobní prostory jsme rozšířili o novou halu, abychom mohli uspokojit rostoucí poptávku po našich produktech.

Alupra je držitelem certifikátu ISO 9001 a řádným členem Sdružení firem podnikajících ve stínící technice (SPST).

Spolupracujeme s předními evropskými i českými výrobci a dodáváme tak řadu dalších výrobků, které vám rádi odborně namontujeme. Můžete od nás mít i pergoly, rychloběžná vrata nebo vrata s fasádními obklady.

Jsme Somfy Experti, partneři značek Simu, Trido, Aluprof, Hörmann, Žaluzie NEVA, Marantec.

Alupra casova osa

 

Obraťte se s důvěrou na Alupru

Poptávka

Přejete si poradit? Obraťte se na nás

 

logo expert

logo somfy

logo aluprof

logo spst

logo iso

logo iso

 

NEVA

TRIDO

HÖRMANN