Servis a montáž našich produktů

Objednat si prvotřídní stínění, garážová vrata nebo vjezdovou bránu je základ úspěchu. V Alupra věříme, že na správně promyšlených základech je třeba vystavět neméně kvalitní služby - např. montáž nebo záruční i pozáruční servis. Jedině tak budete s přibývajícími léty vědět, že jste tehdy při stavbě nebo rekonstrukci svého domu udělali správné rozhodnutí.

Zpracování vaší zakázky v šesti krocích


Vlastní servisní tým

Pro veškeré servisní úkony k vám vysíláme vlastní servisní tým. Náš technik s sebou přiveze, co může být potřeba, aby jakýkoli problém vyřešil hned při první návštěvě.

Specifickou částí naší práce jsou montáže stínění, vrat nebo bran v atypických rozměrech. Ze samotné podstaty věci se může stát, že budeme zaměřovat víckrát než jednou. Chceme totiž, aby vám doma (případně v průmyslovém prostoru) všechno sedělo, jak má.


Potřebujete servis? Kontaktujte nás

Ušetřete na servisu 20 %

A jedna důležitá informace, kterou jsme si nechali na závěr - zajišťujeme servis nejen vlastních výrobků, ale také všech ostatních značek z oblasti stínicí techniky, vrat, bran rolovacích mříží apod.

Servis od nás navíc můžete mít s 20% slevou, stačí jediné - být naším zákazníkem! Pokud jde o údržbu produktů, které jsme sami montovali, automaticky vám cenu servisu snížíme.